ГОША АЛЬТШУЛЕР

Дизайнер одягу

Украиїнський бренд одягу «Gosha Altshuler ATELIER» радує модників своїми творіннями вже більш ніж 16 років.

Бренд присвячує свої роботы інтелектуально розвиненим, модним та стильным людям.

Це одяг з відмінния якісним кроєм, кожен виріб випромінює потужну індивідуальність.

Бренд «Gosha Altshuler ATELIER» прагне досягти в своїх виробах гармонійного поєднання складності та простоти, строгості й абсолютної свободи .. зберігаючи при цьому високу якість й особистий комфорт

Філософія нашого бренду

ми хочемо дати найкраще тим, хто цінує справжній стиль і якість. Ми не ділимо людей в залежності від фізіології, розміру і віку. Ми хочемо щоб вони виглядали в нашому одязі природно і привабливо.

Унікальність нашого бренду

Унікальність нашого бренду полягає в тому, що ми намагаємося зберегти навички та мистецтво кравецької майстерності.

Ми хочемо щоб річ, навіть якщо вона була придбана в магазині, виглядала, ніби вона була пошита індивідуально для конкретної людини. Підкреслювала її неповторність і красу. Це досить не простий процес з величезного числа складових, але ми все-таки потроху справляємося з цим завданням.

Головний принцип, якого ми дотримуємося

Ми вкладаємо душу в кожну річ, яку ми шиємо. Особливо зараз, у вік Штучного Інтелекту. Без цього одяг виглядає мертвим і пластиковим та не викликає бажання купувати його та носити...

Успіх

Для нас успіх - це бачити вдячні обличчя своїх клієнтів, які повертаються знову і знову, відчувати повагу своїх колег по модному бізнесу, і звичайно ж зустрічати звичайних по всьому світі в нашому одязі.