Коротка історія бренду

- Як з'явився бренд? З чого починався?

 Все почалося з мого ательє, яке продовжує працювати і радувати наших клієнтів до цього дня. Поступово ми почали пробувати продавати наш одяг в шоу-румах. Потім з'явилася пропозиція про відкриття мультибрендового бутика. Що й дало поштовх до здійснення давніх планів про власний бренд.

 

- Для кого ви створюєте одяг? Як ви бачите свою аудиторію?

 Перш за все для жінок, хоча в ательє у нас половина замовників чоловіки. Ми дуже чітко і зрозуміло для себе сформулювали нашу цільову аудиторію, для якої ми працюємо. Я не хочу вдаватися зараз в різні маркетингові характеристики і описи наших клієнтів. Ми створюємо свій одяг для тих кому вона подобатися, хто відчуває себе в ній вільно, стильно і комфортно. Одяг, в якому Ви себе любите.

 

 - Як відбувається процес створення авторських речей? Яку участь в цьому процесі беруть покупці?

 Щоразу по-іншому. Але завжди це точно спільна творчість з клієнтами. Ми завжди відкриті для наших покупців і враховуємо в розробці колекцій їх побажання і зауваження. Тільки вони можуть вказати нам правильні рішення і помилки, які необхідно виправити.

 

 - Де черпаєте натхнення для створення ваших колекцій?

 Я вже не раз відповідав на це питання - це може бути що-завгодно. Але найчастіше це музика, вона мені дає потрібний настрій і натхнення.

 

- З якими матеріалами найбільше вам подобається працювати?

Ми використовуємо різноманітні матеріали, як натуральні, так і сумішеві, штучні тканини. Текстильна промисловість в світі не стоїть на місці - кожен сезон з'являються якісь нові матеріали, які нам цікаві і ми з задоволенням їх використовуємо у своїй роботі . Я люблю пробувати різні поєднання фактур і матеріалів. Постійно шукаю щось нове і цікаве, будь це тканина, технологія або несподіване рішення. Але звичайно ж головними улюбленцями є - шкіра, замша і хутра

 

 Які тенденції переважають у вашій творчості (роботі) на даний момент?

 Створюючи колекції, я намагаюся спочатку проаналізувати, а потім пропустити через призму стилістики нашого бренду всі модні тенденції, кольори і тренди майбутнього сезону. І тільки потім використовую в своїй роботі тільки ті, які відповідають нашим поглядам і стилю. Зараз я багато уваги приділяю Sustainable Fashion, ми не виробляємо мас-маркет, тому використовуємо максимальну відкритість і індивідуальність при створенні кожної речі. Ми продовжуємо робити упор на комфорт і зручність, посадку виробу на фігурі, враховуючи всі найактуальніші світові тенденції.

 

 До чого ви зараз прагнете у своїй роботі? які плани на майбутнє? Зараз ми хочемо збільшити ринки збуту нашої продукції. Хочемо значно розширити межі шанувальників одягу нашого бренду. Ми постійно вдосконалюємось, використовуючи інноваційні матеріали і технології. Ми в постійному пошуку всього нового, нестандартного.

 

 Що нове для себе ви хотіли б спробувати втілити в дизайні нових моделей?

Так відразу й не відповіси. Я багато експериментував зі шкірою. Поєднував хутро з шовком і шифоном. Займався виготовленням аксесуарів. Є лінія шкіргалантереї (клатчі, сумки, рюкзаки) .Розробляв для своїх колекцій взуття. У мене були і є різні колаборації з ювелірами, деякі з них ми продовжуємо і до цього дня. Зараз в планах є кілька колаборацій з художниками для створення принтів і дизайну тканин. Одним словом я постійно в пошуку цікавих ідей і рішень.