Співпраця з Євген Шешенин (Gene Shen)

Дизайнер Євген Шешенин (Gene Shen) і малий український виробник Woolfur працюють разом над розробкою верхнього одягу і домашнього декору з вовни карпатських овець, використовуючи традиційні техніки ткацтва і власні технологічні вже патентовані ідеї. Для верхнього одягу використовується техніка встрявання обстрижених волокон овечої вовни в тканину, що служить основою.

 

Створена виключно ручною працею тканину має виняткову терморегуляціею, трохи важить і абсолютно екологічна. Дизайнер і виробник працюють над лінією малотиражного одягу з використанням описаної технології та урахуванням сучасних тенденцій дизайну одягу. Висококваліфікована технологічна допомога в реалізації моделей зі змішаних матеріалів, отримана в ательє багатопрофільного фахівця Гоші Альтшулера стала ключовим фактором для розвитку цього співробітництва.

 

Взаєморозуміння і прихильність високим стандартам виконання поділяються обома сторонами на увазі давнього комерційного творчої взаємодії. Дизайнер Євген Шешенин (Gene Shen) регулярно звертається до студії Гоші Альтшулера за допомогою і підтримкою в реалізації власних творчих ідей і комерційно орієнтованих виробів.